postheadericon

Všechny příspěvky z akcí, které byly publikovány na našem webu, najdete tu.

Nicméně aktuální zprávy z plaveb, fotky a aktuality jsou nově na naší facebookové stránce – viz záložka vpravo !

postheadericon Rezervace: Apartmány v Řecku

Apartmány v Řecku

View all 1 images

postheadericon Rezervace: Skotsko

Pokoje ve Skotsku

View all 1 images
Pokoj v bytě v super lokalitě: 15 min busem do centra, z jedné strany velký obchoďák s multikinem, z druhé největší Glasgowský park a zřícenina přímo v ulici :-)

postheadericon Rezervace: Tauret (Řecko)

Tauret

View all 3 images

Rozpis plaveb 2018 vcelku

postheadericon Rezervace: Sachmet (Řecko)

Sachmet

View all 1 images

Rozpis plaveb 2018 vcelku

postheadericon Rezervace: Meret (Řecko)

Meret

View all 2 images

Rozpis plaveb 2018 vcelku

postheadericon Přesun do Řecka – stěhovací báseň :-)

16128886_1618529358455409_739036764_n

 

Když jsme se před třemi lety stěhovali do skotského Glasgow, nějak nezbyl čas psát, jaké vtipy a paradoxy nás při zabydlování potkaly. Tentokrát jsem se rozhodla neudělat stejnou chybu a začali jsme dokumentovat od samého stěhování. Co všechno nás potkalo při tahu Evropou dvěma auty, s dítětem a dvěma kocoury, o námořnících nemluvě, by vydalo na samostatný fejeton, ale snad vás pobaví alespoň veršovaný výčet nejlepších momentů…zvláště ty, co u toho byli… Prosíme omluvte kvalitu rýmů, vznikaly po 24 hodinách beze spánku za volantem a v autě obrostlém ledem zevnitř :-)

Zbytek článku »

postheadericon Flotila SachmetSail se rozrůstá :-)

Ahoj parto, hlásím, že do flotily přibyla tahle čtyřkajutová krasavice :-)

KOKPITDo konce července se na ní můžete svézt v Chorvatsku, v srpnu bude přeplavba do Řecka a od září bude celoročně jezdit v našich klasických vodách kolem Porosu.

Příští týden přibude její stránka na webíku a rozpis plaveb, ale už teď se dají rezervovat kajuty. Přejeme jí dobrý vítr a stopu vody pod kýlem !

schema

 

 

 

 

 
Pár fotek Jeanneau Sun Odyssey 451

postheadericon Nové programy pro rok 2016

Pár novinek na sezónu 2016 – podařilo se nám domluvit lektory na tematické programy pro ty, koho nebaví o dovolení jen tak ležet a chytat bronz. Kurz fotografie, pro cestovatele, základy potápění, výpravy po stopách sto let starých lodních deníků, pohybově relaxační týden s masážemí…a spousta dalších možností, jak se vyblbnout :-)

Taky se musíme pochlubit novým rezervačním systémem, už opravdu začalo být zapotřebí něco „profi“ a novým letáčkem, který je k prohlídnutí tunák 😀

2016-1

2016-2

 

postheadericon Meret v Řecku na sklonku léta

skokTak konečně. Přežili jsme letní měsíce a na konci srpna jsme opět vyrazili do Řecka. Čekaly nás tam dva tradiční týdny v Egejském moři. A protože byl konec srpna, tak v moři skoro tropickém a teplém – však taky je Egej na stejné rovnoběžce jako Tunis. Zbytek článku »

Slideshow
Volné termíny
Reportáže z plaveb
Fotky, aktuální zprávy posádek z plaveb a kurzů a prostě všechno, co se zrovna děje, najdete na naší FB stránce SachmetSail