postheadericon S/Y Zora (36 ft, Řecko)

Zora je typ Jeanneau 36i a nabízí vysoce výkonný trup navržený Marcem Lombardem, velkorysou plochu plachet, protiskluzová paluba, prostorný kokpit s rozměrným, kůží potaženým kormidlem a hlubokými lockery. Loď je vybavená kvalitními přístroji Raymarine. V podpalubí oceníte praktický prostor, přirozené osvětlení a příjemnou atmosféru. Promyšlený design a kvalitní materiály v interiéru dodávají této krásné plachetnici klid i teplo. Co se týče designu lodi, do výzkumu byly vloženy značné investice, které jí dodávají skutečně inovativní charakter.
Zora je vybavena japonským dieselovým motorem Yanmar 3YM30 o výkonu 22 kW. Verze se třemi kajutami nabízí dvě dvoulůžkové kajuty na zádi a jednu na přídi. Kuchyňka je umístěna na pravoboku těsně před schody do kokpitu, má tvar písmene „L“ a je vybavena dvouplotýnkovým vařičem, lednicí a dvojitým dřezem. Naproti kuchyňce, na levoboku, se nachází posuvný navigační stolek. Koupelna je umístěna na zádi na levoboku a je vybavená elektrickou toaletou a sprchou. Záchranný ostrůvek, vesty, harnesy. Solární panel. Oddělené servisní a motorové baterie.  Polštáře, deky a povlečení jsou v ceně.

Nyní máme základnu v zátoce Korfos poblíž Korintu, takže jsme už také schopní nabídnout zázemí na pevnině: 1) odvoz od letiště nebo z Korintu, 2) ubytování před/po plavbě v pokoji nebo apartmánu, 3) první nákup do lodě v den příjezdu, 4) výlety na památky autmo, 5) divepoint, 6) půjčení okruhovek, kajaků a potápěčské výbavy na zablbnutí po zátoce, 7) asistenci při potížích kdekoliv po trase.

Aktuální obsazenost tu: Přehled plaveb 2024

Cena: Celá loď 1.750 € na týden, v zimním období tato cena zahrnuje i možnost spaní na základně Faros. Při složení zálohy do vánoc cena 1. 590 € na týden. Kauce 1.000 €.

U této lodi se platí na místě tzv. „tranzit log“ ve výši 200€, který zahrnuje stání – elektriku – vodu na Korfosu kterýkoliv den, mytí a úklid lodě, praní lůžkovin, plynové bomby a úvodní potravinový balíček.

 

Layout

Technické údaje:

LOL: 11,0 m
Ponor: 2,0 m
Šířka: 3,6 m
Hmotnost: 5,7 t
Hlavní plachta: 25,5 m
Přední plachta: 27,6 m
Nafta: 130 l
Voda: 300 l

RV: 2009

 

 

Praktické informace před plavbou.

 

 

Pár fotek :-)

Slideshow
Reportáže z plaveb
Fotky, aktuální zprávy posádek z plaveb a kurzů a prostě všechno, co se zrovna děje, najdete na naší FB stránce SachmetSail