postheadericon Sachmet (30 ft, Řecko)

Sachmet

Sachmet

Plachetnici Sachmet jsem si v létě 2008 přivezla z holandského Lelystadu do Řecka, kde jsem s ní od té doby plula soukromě. Její osudy jsem již přemístila ve formě deníku na tyto stránky ‚(viz níž). 

Sachmet je devítimetrová loď od firmy Jeanneau, vybavená kuchyňkou, grilem, WC a kempovou sprchou na ráhně. Přežila nejedno zlé počasí od Holandska až po Turecko, je sice malá, ale spolehlivá a odolná. V roce 2013 jsme jí koupili i nový motor, aby starého dobrého Krakena zlé jazyky nepomlouvaly, a taky hlavní plachtu, takže frčí jako drak. V zimě 2016 proběhla kompletní renovace, takže dostala nový nástřik, matrace, tlakovou vody a tolik požadovanou sprchu, větší lednici apod. Tož kočička zase vypadá tak pěkně, jak odpovídá jejím jízdním vlastnostem a manévrovatelnosti :-)

Půjčíme ji těm, kdo již mají zkušenosti s plavbou na ní nebo delší kapitánskou praxi – a samozřejmě kapitánské papíry! Po dohodě možnost zajistit i plavbu s kapitánem nebo pobytovku pro rodiny s malými dětmi. Vzhledem k požadavkům zákona v Řecku vám ji nabídneme v sezóně 2018 pod řeckou pobočkou TAURET n.e.p.a.

Nyní máme základnu v zátoce Korfos poblíž Korintu, takže jsme už také schopní nabídnout zázemí na pevnině: 1) odvoz od letiště nebo z Korintu, 2) ubytování před/po plavbě v pokoji nebo apartmánu, 3) první nákup do lodě v den příjezdu, 4) výlety na památky autmo, 5) asistenci při potížích kdekoliv po trase.

A navíc – není to jenom bydlík, ale polozávodní loď, mrkněte na záznam z regatty !

Vytvořit rezervaci Sachmet

Aktuální obsazenost: 2018

 

Popis plachetnice Sachmet.

Pár fotek po výměně motoru a plachet.

Deníky z plaveb plachetnice Sachmet.

Praktické informace před plavbou

 

 

Napište komentář

Pro zadání komentáře musíte být přihlášeni .

Slideshow
Volné termíny
Reportáže z plaveb
Fotky, aktuální zprávy posádek z plaveb a kurzů a prostě všechno, co se zrovna děje, najdete na naší FB stránce SachmetSail