postheadericon M/Y Godot (Holandsko)

mapa

Motorová jachta Godot na vás čeká v holandském přístavu Heeg (viz mapka). Je k dispozici s kapitánem i bez (kapitánský průkaz není povinný). Můžete si ji půjčit na libovolný počet dnů, nemusí to být jen celé týdny (například i prodloužený víkend).

Loď je vybavená topením, teplou vodou, kuchyní koupelnou a samostatným WC. Pohodlně se na ní vyspí 4-5 osob. Na zádi se nachází dvojlůžko (2,0m x 1,40m), v přední části je rozkládací dvojlůžko (1,9m x 1,2m) a v kormidelně se vyspí na rozkládacím gauči jedna osoba.

Deky, polštáře, prostěradla i povlečení JSOU NA LODI. Poplatek za praní, mandlování, povlékání. Čisté ručníky a kuchyňské utěrky běžně na lodi nejsou. Pokud je budete chtít pronajmout, prosíme o informaci předem. Přichystáme je. Jedna sada se skládá ze 4 ručníků a 3 utěrek.

Plavební mapy ANWB jsou samozřejmě na lodi. Pokud byste je chtěli s předstihem poslat domů k prostudování předem, stojí to 15,50 plus poštovné. Na lodi jsou záchranné vesty pro dospělé, dětskou je možné zapůjčit. Pánské či dámské jízdní kolo také nemusíte s sebou vozit. Dá se pronajmout na místě za 30€.

Specifikace lodi:

typ          Vecht kruizerpudorys

trup         ocelový

kajuty      3

osob        4 + 1

délka       11 m

šířka        3,3 m

ponor       0,9 m

palivo      400 litrů

dva tanky na vodu 400 litrů

přípojka na 220V   ano

motor    čtyřválec 65 koní, Peugeot (diesel)

extra výbava   plně vybavená kuchyňka, dřez, vařič, lednice

hygiena    WC plus samostatná koupelna

topení   ano, bufík a 2x malá kamínka na 220V

kormidelny  2, vnitřní a venkovní

stojná výška   ano, v celé lodi

oblast plavby   jihozápadní Frísko, vnitrozemí

 

A tady už je pár fotek z lodě.

Obsazenost 2019:

Cena: 

Zde uvedené ceny jsou k jednání a jsou uvedeny za loď a týden. Ideální turnus je neděle – neděle. V cenách nejsou zahrnuté spotřebované pohonné hmoty a stání v jiných marínách, než v domovském Heegu. Plavidlo je možné pronajmout na prodloužený víkend, na dva týdny nebo na 10 dnů.31764698_2054654758137543_86379304220360704_n

Informace o volných termínech a rezervace jsou dostupné na emailu nebo přes FB.

Slideshow
Volné termíny
Reportáže z plaveb
Fotky, aktuální zprávy posádek z plaveb a kurzů a prostě všechno, co se zrovna děje, najdete na naší FB stránce SachmetSail