postheadericon Temat. plavby

Vzhledem k tomu, že někteří z nás dávají přednost aktivnější dovolené, organizujeme na našich lodích ve Středomoří několik tematických programů, pro které jsme zajistili profesionální lektory.

RYAlogo

Jachtařský trénink podle metodiky RYA

Vzhledem k tomu, že máme výhradní zastoupení skotské jachtařské školy ScotSail Training a jsme v současné době asi jediní, kdo nabízí britské licence RYA v přílivových vodách, rozhodli jsme se nabídnout naše bárky v Řecku všem zájemcům o výuku a trénink zaměřený z 90% na jachtařskou praxi.

 

 

DIVE_Thistlegorm_031Fotografie pro cestovatele

Většina z nás, kdo vyráží na cesty za poznáním něčeho nového, s sebou bere foťák – ale ne každý už měl čas nebo náladu prozkoumat teorii a praxi, která se nutné musí skrývat za tajemstvím dobrého snímku z cest. Pokud máte chuť zlepšit alba z cest, nebo prostě strávit dovču aktivněji, než na pláži, přijeďte na kurz fotografie pro cestovatele. Naučíte se základy teorie i praxe pro dobré snímky z cest – a to nejen na suchu, ale i pod vodou !!!

 

 

 

 

DSC_0038Relaxační týden

Radost a sebeobjevování prostřednictvím pohybu, uvolňující masáže, ale také plavání, grilčo za soumraku a prostě  relax…to všechno pod vedením zkušené lektorky a fyzioterapeutky Zuzky. Nejen pro holky! Loni jsme měli skoro půlku chlapů a parta se moc povedla :-)

 

 

 

 

DIVE_Thistlegorm_0099Potápění a freediving

Pro letošek plánujeme úvod do potápěčských technik. Čeká vás průzračná voda, potopené město u Epidauru a s trochu štěstí i karety v Monemvasii. Pokud se chcete dozvědět něco víc o přírodě i o sobě samých, budou základy freedivingu pod vedením zkušeného lektora právě pro vás.

 

 

 

P9251454Plavby s dětmi

Nebude chybět ani již tradiční nabídka podzimního termínu pro relaxaci rodičů s dětmi, kdy bude plavba/pobyt přizpůsobená potřebám nejmenších námořníčků. Hlavním programem pro děti i jejich rodiče budou pláže, ráchání v moři i v bazénu, občasná přeplavba a v neposlední řadě dobré řecké jídlo…

 

 

 

 

Loď Ludvíka Salvátora - Nixe II

SalvatorSail

Pro ty, koho láká dobrodružství, tajemství a staré příběhy stejně jako kdysi v dětství… Vymysleli jsme plavbu podle sto let starých lodních deníků po stopách mořeplavce, etnografa a cestovatele Ludvíka Salvátora

 

 

 

IMG_0238Amazonky

Čistě dámské posádky pod vedením zkušené skipperky na objevných plavbách po místech, kudy šla historie…

 

 

 

 

 

DSC_0200Singles

Nemáte s kým cestovat? Jste pohodáři, kterým nevadí poznávat na cestách nové lidi? Pak je tahle plavba zrovna vám na míru.

 

 

 

Napište komentář

Pro zadání komentáře musíte být přihlášeni .

Slideshow
Volné termíny
Reportáže z plaveb
Fotky, aktuální zprávy posádek z plaveb a kurzů a prostě všechno, co se zrovna děje, najdete na naší FB stránce SachmetSail