postheadericon Temat. plavby

Vzhledem k tomu, že někteří z nás dávají přednost aktivnější dovolené, organizujeme na našich lodích ve Středomoří několik tematických programů, pro které jsme zajistili profesionální lektory.

RYAlogo

Jachtařský trénink podle metodiky RYA

Vzhledem k tomu, že jsme v současné době asi jediní, kdo nabízí britské licence RYA v přílivových vodách, rozhodli jsme se nabídnout naše bárky v Řecku všem zájemcům o výuku a trénink zaměřený na jachtařskou praxi a manévry s doplňujícím výkladem teorie.

 

 

DIVE_Thistlegorm_031Fotografie pro cestovatele

Většina z nás, kdo vyráží na cesty za poznáním něčeho nového, s sebou bere foťák – ale ne každý už měl čas nebo náladu prozkoumat teorii a praxi, která se nutné musí skrývat za tajemstvím dobrého snímku z cest. Pokud máte chuť zlepšit alba z cest, nebo prostě strávit dovču aktivněji, než na pláži, přijeďte na kurz fotografie pro cestovatele. Naučíte se základy teorie i praxe pro dobré snímky z cest – a to nejen na suchu, ale i pod vodou !!!

 

 

 

 

DSC_0038Relaxační týden

Radost a sebeobjevování prostřednictvím pohybu, uvolňující masáže, ale také plavání, grilčo za soumraku a prostě  relax…to všechno pod vedením zkušené lektorky a fyzioterapeutky Zuzky. Nejen pro holky! Loni jsme měli skoro půlku chlapů a parta se moc povedla :-)

 

 

 

 

DIVE_Thistlegorm_0099Potápění a freediving

Pro letošek plánujeme úvod do potápěčských technik. Čeká vás průzračná voda, potopené město u Epidauru a s trochu štěstí i karety v Monemvasii. Pokud se chcete dozvědět něco víc o přírodě i o sobě samých, budou základy freedivingu pod vedením zkušeného lektora právě pro vás.

 

 

 

P9251454Plavby s dětmi / tábory

Tradičně nabízíme podzimní termíny pro relaxaci rodičů s dětmi, kdy bude plavba/pobyt přizpůsobená potřebám nejmenších námořníčků. Hlavním programem pro děti i jejich rodiče bývají pláže, ráchání v moři i v bazénu, občasná přeplavba a v neposlední řadě dobré řecké jídlo…

Tábor „Po stopách Odyssea“: Nově na začátku července nabízíme dětský tábor pro plavčíky 6-12 let, kdy plavčíci na palubě dvou plachetnic (Tauret 6-8 let, Eset 9-12 let) budou plnit nejrůznější úkoly inspirované Odysseovou dobrodružnou plavbou po zdejších vodách.

 

 

 

 

IMG_0238Amazonky

Čistě dámské posádky pod vedením zkušené skipperky na objevných plavbách po místech, kudy šla historie…

 

 

 

 

 

DSC_0200Pro single tuláky

Nemáte s kým cestovat? Jste pohodáři, kterým nevadí poznávat na cestách nové lidi? Pak je tahle plavba, kdy se neobjednává loď pro skupinu, ale po jednotlivých místech, zrovna vám na míru.

 

 

 

Napište komentář

Pro zadání komentáře musíte být přihlášeni .

Slideshow
Volné termíny
Reportáže z plaveb
Fotky, aktuální zprávy posádek z plaveb a kurzů a prostě všechno, co se zrovna děje, najdete na naší FB stránce SachmetSail