postheadericon Relaxační týden

DSC_0038

Radost a sebeobjevování prostřednictvím pohybu, uvolňující masáže, ale také plavání, grilčo za soumraku a prostě  relax…to všechno pod vedením zkušené lektorky a fyzioterapeutky Zuzky. Nejen pro holky! Loni jsme měli skoro půlku chlapů a parta se moc povedla :-)

Meret, po níž je pojmenovaná jedna z našich lodí, byla staroegyptskou bohyní tance, zpěvu a radosti ze života – a toho se budeme v našem programu držet i my.

Plavba začíná na ostrově Poros nedaleko Atén. Budeme se plavit v Egejském moři, kotvit u prosluněných pláží, tančit ve vlnách, masírovat tělo ve stínu fíkovníků a užívat pohody. Plavba je určena pro všechny (dobrodružné povahy) bez ohledu na pohlaví a věk. Předchozí zkušenost s pohybovými aktivitami či plavbou není nutná, důležitá je touha poznat něco nového, uvědomit si lépe své tělo, propojit se s ním a uvolnit se… V takových chvílích vzniká prostor pro osobní i skupinovou tvorbu, improvizaci a pohybové hry. Každý se účastní toho, na co má náladu, program je přizpůsobuje potřebám dané skupiny.

Relaxační týden 2015 – fotoalbum

Letošní termíny: 12-23.6.2019 (obsazeno), další na vyžádání posádky

Oblast plavby: Korfos – Argosaroniko – Korfos

Relax 2016

G0230607

Slideshow
Reportáže z plaveb
Fotky, aktuální zprávy posádek z plaveb a kurzů a prostě všechno, co se zrovna děje, najdete na naší FB stránce SachmetSail