postheadericon S/Y Tauret (45 ft, Řecko)

KOKPITTauret je prostorný cruiser, který kombinuje výborný jachting s pohodlím pro dovolenou :-)

Loď jsme si přistěhovali z Chorvatska do Řecka a momentálně nám stojí před okny u mola v malebné zátoce Korfos, takže je ready pro celoroční jachting.

Na jaře a na podzim vozí převážně britské posádky, a přes léto jí krom běžného charteru vždycky vymyslíme nějakou zajímavou přeplavbičku nebo tématický program – letos hlavně freediving.

Nebude chybět ani již tradiční nabídka podzimního termínu pro relaxaci rodičů s dětmi, kdy bude plavba/pobyt přizpůsobená potřebám nejmenších námořníčků. Hlavním programem pro děti i jejich rodiče budou pláže, ráchání v moři i v bazénu, občasná krátká přeplavba na protější ostrov a v neposlední řadě dobré řecké jídlo…

Vzhledem k požadavkům zákona v Řecku vám ji nabídneme v sezóně 2018 pod řeckou pobočkou TAURET n.e.p.a.

Nyní máme základnu v zátoce Korfos poblíž Korintu, takže jsme už také schopní nabídnout zázemí na pevnině: 1) odvoz od letiště nebo z Korintu, 2) ubytování před/po plavbě v pokoji nebo apartmánu, 3) první nákup do lodě v den příjezdu, 4) výlety na památky autmo, 5) asistenci při potížích kdekoliv po trase.

Aktuální obsazenost tu: Přehled plaveb Tauret 2018

Rezervační systém zde

Cena: 

Celá loď na týden: 56.000 CZK /2.240 €, v zimním období tato cena zahrnuje i možnost spaní v apartmánu.

Ceny tematických plaveb a přeplaveb jsou stanoveny individuálně pro jednotlivé akce. Orientačně to činí na osobu a týden (min. 6 osob): 7.000 CZK/ 280 € (bez kauce).

U řeckých lodí se platí na místě tzv. „tranzit log“ ve výši 100€, který zahrnuje stání – elektriku – vodu na Korfosu kterýkoliv den, mytí a úklid lodě, praní lůžkovin, plynové bomby a úvodní potravinový balíček.

 

 

 

Technické údaje:schema

L.O.A.:   14.15m ( 46′ 5″ )
L.W.L.:   13.80m ( 45′ 3″ )
šířka:       4.48m ( 14′ 8″ )
ponor:     2.00m ( 6′ 7″ )
výtlak:     9300kg ( 20570 lbs )
balast:     3225kg ( 7110 lbs )

R.v.:         1997
Kajuty / lůžka:  4 / 10

Motor: čtyřválec Volvo Penta MD 57 kW, cruising  7 kn, max. rychlost cca 8.5 kn, trojlistový propeller.

Dvojitý kormidelní systém, gena navíjená na rolfok, hlavní plachta navíjená do stěžně. Příďové propellery. GPS se sonarem, windmeter, hloubkoměr, rychloměr, autopilot. Dinghy s přívěsným motorem. Záchranný ostrůvek, vesty, harnesy.

Vařič s troubou, veeeelmi prostorná lednice. Dvě koupelny, polštáře, deky a povlečení, sklopením stolku v salonu vzniká prostorné dvoulůžko. Oddělené servisní a motorové baterie.

Pár fotek z lodě najdete tu, budeme průběžně doplňovat :-)

Praktické informace před plavbou

 

Slideshow
Volné termíny
Reportáže z plaveb
Fotky, aktuální zprávy posádek z plaveb a kurzů a prostě všechno, co se zrovna děje, najdete na naší FB stránce SachmetSail