postheadericon Charter

LODĚ V ŘECKU :

 Tauret (45 ft) 

KOKPIT

Jeanneau SunOdyssey 45.1

Má čtyři dvoulůžkové kajuty, dvě koupelny a je vhodný pro ty, kdo chtějí pohodlně plout a přitom neslevit z nároků na kvalitní jachting. Je vhodná do těžšího počasí, nejlíp se jí jede v silném větru.

Celá loď 2.180 € na týden, (srpen 1.900 €) – v zimním období tato cena zahrnuje i možnost přespání na základně Faros. Při složení zálohy do vánoc cena 1.900 € na týden Kauce 1.500 €.

Ceny tematických plaveb, přeplaveb a táborů jsou stanoveny individuálně pro jednotlivé akce.

 

Eset (42 ft) 

Jeanneau SunOdyssey 42.2

31822826_1925563434185656_1105923588747165696_n

Má tři dvoulůžkové kajuty a jednu postranní palandovku a dvě koupelny. Vzhledem k tomu, že na ní se budou jezdit naše řecké RYA kurzy, je kvalitně vybavená různými plachtami i elektronikou (bouřkové oplachtění, spinakr, radar, navtex…) Opravdu krásně plachtí a přitom se na ní pohodlně bydlí. Pokud se zrovna nejede kurz, nabízí možnost spojit příďovou kajutu s palandovkou jako větší rodinnou kajutu s vlastní koupelnou.

Cena  260 € na osobu za týden (bez kauce).

Celá loď 1.590 €, v zimním období tato cena zahrnuje i možnost spaní v apartmánu. Kauce 1.500 €.

Ceny tematických plaveb, přeplaveb a táborů jsou stanoveny individuálně pro jednotlivé akce.

 

 

 

Zora (36 ft)

interier

 

 

Jeanneau SunOdyssey 36

Zora nabízí vysoce výkonný trup navržený Marcem Lombardem, velkorysou plochu plachet a kvalitní přístroje Raymarine. Co se týče designu lodi, do výzkumu byly vloženy značné investice, které jí dodávají skutečně inovativní charakter. Zora je vybavena japonským dieselovým motorem Yanmar 3YM30 o výkonu 22 kW. Verze se třemi kajutami nabízí dvě dvoulůžkové kajuty na zádi a jednu na přídi.

Cena  1.750 EUR na týden.  Kauce 1.500 €.

 

 

 

 

 

Sachmet (30 ft)

 

 

Jeanneau Folie Douce 30

Je to malá, lehká, výborně ovladatelná polosportovní loď vhodná pro jednu rodinu nebo dva páry. Najdete v ní jednu oddělenou příďovou kajutu, lůžko v salonu, a po složení stolku vznikne menší dvoulůžko. Jedno WC, sprcha jen v kokpitu.

Cena 630 € na týden, při složení zálohy do vánoc cena 590 € na týden. V zimním období zahrnuje i možnost přespání na základně Faros. Kauce 600 €.

 

 

 

U těchto lodí se platí na místě tzv. „tranzit log“, který zahrnuje outboard motor pro dinghy,  stání – elektriku – vodu na Korfosu kterýkoliv den, mytí a úklid lodě, praní lůžkovin, plynové bomby a úvodní potravinový balíček. Transit log je 200€, jen u malé Sachmet (bez dinghy a outboardu) je to 100 €.

 

Okruhovky: Naše základna na Korfosu je vybavena také dvěma okruhovými plachetnicemi třídy Trias (9 m délka, 1.2 m šířka, přeplachtěná potvora), jednou plachetnicí třídy Laser a několika Optimisty pro děti, které si lze  po dohodě zapůjčit na blbnutí po zátoce :-)

LODĚ VE SKOTSKU
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Pro absolventy našich RYA kurzů a přátele Sachmetsail jsme vykušnili mimořádnou možnost půjčit si loď Bavaria 37 „Kitmar“ (1.195 GBP)  a Jeanneau 42.2 „JonBoy“ (1.695 GBP) a  Elan 434 Impession „StormWind“ (2.199 GBP) ve Skotském Largsu. Lze jen loď, i asistovaný charter s kapitánem pro ty, kdo si netroufají sami na přílivové vody, nebo třeba chtějí potrénovat pod zkušeným vedením a nechat si ukázat nejzajímavější lokality (lochy, destilerky… i když u někoho to bývá spíš opačně :-) )

Více zde.

 

 

 

Praktické informace

o tom jak se k nám dostanete, co s sebou, jaké zázemí na břehu nabízíme, atd :-)

Podrobné obchodní podmínky charteru našich plavidel jsou k dispozici zde: Podmínky charteru.

Napište komentář

Pro zadání komentáře musíte být přihlášeni .

Slideshow
Reportáže z plaveb
Fotky, aktuální zprávy posádek z plaveb a kurzů a prostě všechno, co se zrovna děje, najdete na naší FB stránce SachmetSail